вівторок, 17 вересня 2013 р.

Ось вже 10 років як я не можу намилуватися тобою. Намилуватися твоєю красою. Твоїм прекрасним жіночим тілом. Кохана! Коли я дивлюся на тебе, дивлюся в твої очі, то мимоволі серце моє починає биття частіше. Я згадую наш перший поцілунок. Боже, як невміло тоді я поцілував тебе. Але чомусь саме той перший я пам'ятаю до цих пір. Пам'ять моя зберігає запах твого тіла, твоїх губ. І той чудово - здивований погляд.

Промовляючи ці слова, дивлюся в відображення дзеркала. Дивлюся і, милуючись тобою, твоїм гарним тілом, знімаючи халат з плечей твоїх, оголюючи груди, наливаю в долоні косметичне масло. Зігріваючи його теплом своїх рук, починаю втирати в твоє тіло. Бархатисту шкіру. У відображенні денного світла вона починає блищати.

Втираю в шкіру, приємно пестячи груди, пропускаючи сосочки між пальців. Я відчуваю як ти реагуєш на мої ласки, як твердіють сосочки. Як росте твоє бажання. Втираю масло під ребра, плавно опускаючись до пупочка. Повільно, мої долоні піднімаються догори, піднімаючи і стискаючи твої грудей. Тильною стороною долоні злегка торкаюся вістря сосочків. Відчуваю, що це дотик дуже сильно збуджує тебе.

Збуджуючись, дивлячись у відображенні дзеркала в мої очі, береш пляшку з маслом і поливаєш свої плечі. Долоні моїх рук, тут же починають втирати його в шкіру, обіймаючи, пестячи округлість твоїх жіночих плечей. Втираю в шию. За вушком. Тіло блищить у променях денного світла. Я продовжую і продовжую цей еротичний масаж.

Мила моя! Мій самий коханий чоловік на світі! Ти моє Сонце! Всі дівчатка, всі ці зірочки тьмяніють, коли в їхньому суспільстві з'являєшся ти. Для мене ти подібна до світанку. Яскравій зорі. Ти вселяешь в мене любов, любов до життя. До тебе, моя улюблена єдина дівчинка.

Ти для мене, і тільки ти, найкрасивіша і найбажаніша жінка на світі. Твої очі! Вони чарівні. Коли я дивлюся на них, то гину. Я тону в бездонному океані любові. Хочеться розчинитися, потрапивши в безкрайній всесвіт твоєї ніжності і ласки.

Любов моя! Подивися на своє тіло. Воно прекрасно! Воно дихає щастям. Дивись як гарно підняті грудей. Як набубнявіли сосочки. Як ніжно мої руки пестять їх. Вони збуджують. Дарують ніжність. Поділлям трохи олії на ніжки. На твої стрункі ніжки. Покриємо їм стегна. Вотрем його між стегон. Як я люблю погладжувати всередині них. Торкаючись твого квіточки. Цього прекрасного бутончики любові. Люблю дивитися як розкриваються його пелюсточки.

Наговаривая все це тобі на вушко, вдихаючи аромат твого волосся, пальці рук відкривають статеві губи. Ковзають уздовж них. Пестить клітор. Проникають всередину. Дражнять. Збуджують. Погладжують. Приємно масажують, зігріваючи всю збуджену кицьку.

Подивися, як вона красива! Цілуючи шию, широко відкриваю її стулки. Як я хочу увійти в неї?! В цей запашний квітка любові! Цей бутончик пристрасті! Хочу відчути його запах. Відчути твоє бажання. Хочу володіти тобою! Тобою, найпрекрасніша на світі жінка! Я відчуваю, що ти млієш. Твоє тіло розслаблено. Слухаючи мої слова, повертаєш голову. Цілуєш в губи. Встаємо обличчям один до одного. Домашні халати у наших ніг. Ми в костюмах Адама і Єви. Мовчки, взявши за руку, ведеш до ліжка. Сідаєш на краєчок. Я біля твоїх ніг. Раздвигаю красиві ніжки. Твої руки на моїй голові. Пальці ворушать м'які чорні волосся. Мова, працює невпинно. Поспішає вгору - вниз. Проникає всередину. Він жалить, то зализує, посилюючи наші обопільні бажання.

Потяг зростає. Твоя пружна попка підводиться догори, ніжки сходяться разом і знову різко розсуваються. І знову стискаються. Ти не в силах чинити опір своїм бажанням. Насильно раздвигаю стегна, упиваюся губами в спливала соками кицьку. Я прямо таки высасываю її. Намагаєшся вирватися, але мої руки, підтримуючи стегна, стискаючи сідниці, не дозволяють вислизнути з цупких обіймів. Продовжуючи поїдати її своїми вологими губами, даруючи шалені пестощі, голосно постанываешь, і в знемозі видавши голосний крик, несподівано, выстреливаешь мені в обличчя цівкою безбарвної рідини.

І, неначе злякавшись свого вчинку, наблизивши моє обличчя до свого, цілуєш губи, щоки, прибираючи сліди свого злочину.

Користуючись моментом, різко входжу в мокру тісноту печерки. Від несподіванки, прогинаючись у спині, опиняєшся на лопатках. Підхоплюю під талію і міцніше нарізую тебе.

Сидячи на ліжку, зігнувши ноги в колінах, міцно підтримуючи тебе за талію, розкачую човен нашої любові. Охопивши мою спину своїми ногами, допомагаєш мені у цьому. Дражниш, пестячи свої груди, щипля гострі сосочки, погладжуючи клітор. Ми стільки років разом, що чуйно уловлюємо бажання один одного. Зрозумівши, що я близький до виверження, приподнимаешься, сідаючи на мене зверху. З силою притискаєш моє обличчя поміж своїх шикарних грудей (ти знаєш що я люблю саме так) і завершаешь фінальними акордами наш повільний ритмічний вальс кохання.

Завершаешь чуттєво, гарно. Досягнувши, піку насолоди, разряжаюсь в глибині затишного лона. Стінки піхви охоплюють щільним кільцем його всередині себе. Стискаючись і розслабляючись, видавлюють і вбирають останні крапельки цілющої рідини.

Розгинаючи ноги в колінах, лягаю на спину. Цілуючи в губи, вкладаєшся зверху. Твоє тіло як би вросло в моє тіло. Я в тобі. Мені приємно погладжувати твою спину, стегна, пружну попку, слухаючи твоє освідчення в коханні, це буденне, але таке чудове недільний ранок.